10 korzyści, jakie przynosi płynne masło orzechowe Nutchup

Zastanawiasz się, czy warto złożyć zamówienie na płynne masło orzechowe Nutchup? Nie masz pewności, czy płynna konsystencja to wystarczający powód? Zapewniamy, że korzyści z pojawienia się Nutchupa w domu jest dużo więcej. Jakich? Sprawdź.

1. Otrzymasz w 100% naturalne masło orzechowe.
Nutchup to tylko i wyłącznie jeden składnik: zmielone orzeszki ziemne. Udało nam się uzyskać płynną konsystencję dzięki specjalnej metodzie produkcji. Nic więcej tam nie dodajemy. Nasze masło jest w pełni naturalne, nie zawiera soli, cukrów nienaturalnych ani konserwantów.

2. Dostarczysz organizmowi wiele protein.
W Nutchupie znajduje się aż 28 gramów białka na 100 gramów! To jeden z najważniejszych składników budujących ciało człowieka. Zapewnia równowagę i prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Masło pełne protein stanowi świetną opcję dla każdego, szczególnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia oraz dbających o zdrową dietę (np. keto).

3. Dostaniesz produkt bez glutenu.
W Nutchupie nie uświadczysz nawet śladowych ilości glutenu, który występuje w zbożach. Jeżeli masz celiakię – lub z innych powodów jesteś na diecie bezglutenowej – spokojnie możesz dodać to masło do swojego jadłospisu.

4. Unikniesz oleju palmowego.
Nutchup nie zawiera oleju palmowego. To dobra wiadomość, bo ten składnik jest bardzo szkodliwy – i to z dwóch powodów. Po pierwsze, źle wpływa na organizm człowieka. W utwardzonej wersji, z powodu uwodornienia stanowi zagrożenie dla zdrowia. Może zwiększać ryzyko zachorowań na raka. Po drugie, działa negatywnie na środowisko. Pod plantacje palmy karczowane są ogromne połacie lasów tropikalnych, przez co zamieszkujące je gatunki wymierają.

5. Łatwo rozsmarujesz na każdej powierzchni.
Nutchup ma konsystencję płynną, zupełnie jak ketchup. Koniec zatem z rozwarstwionym masłem, nieestetycznymi grudkami i kluchami. Poza tym nie potrzebujesz noża do smarowania.

6. Szybko dodasz do dowolnego posiłku.
Smak naszego masła pasuje do wielu przekąsek. Po prostu ściśnij butelkę, by dodać je do owsianki, kanapek, shake’a, lodów, wafli, naleśników czy czego tylko chcesz. Nutchup znakomicie sprawdzi się też jako dodatek do sosu w daniach kuchni azjatyckiej.

7. Nie pobrudzisz się.
Masz dość masła, które brudzi ręce, talerz, stół, niemalże wszystko dookoła? Właśnie po to na końcu butelki daliśmy korek niekapek. Nie wysmarujesz stołu ani siebie – nawet jeśli wyciśniesz masło prosto do ust.

8. Zamienisz jedzenie w zabawę.
Ten słodki przysmak przeobrazi każdy posiłek w rozrywkę. Możesz rysować masłem dowolne kształty. Serduszka, słońce, litery – na co tylko przyjdzie Ci ochota! Pomyśl, jakie świetne zdjęcia możesz zrobić.

9. Pozwolisz dzieciom kreatywnie się bawić.
Korzystanie z Nutchupa to przednia zabawa. Dzieciaki na pewno to docenią –  zwłaszcza fakt, że mogą malować masłem orzechowym niczym kredką. Jesteśmy przekonani, że zachwyci je też głęboko orzechowy smak. Pomyśl również nad wspólnym gotowaniem. Takie chwile zbliżają rodzica i dzieci.

10. Masz gwarantowaną satysfakcję.
Jeżeli z jakichś powodów nasz produkt Ci nie posmakuje, zupełnie nic nie tracisz. W takim przypadku zwracamy pieniądze.

I jak, udało nam się Ciebie przekonać? Mamy nadzieję, że Nutchup już na dobre zagości na Twoim stole i będzie miłym dodatkiem do posiłków.